Pieczemy z myślą o Tobie


Sztuka piekarniczo-cukiernicza fascynuje nas od zawsze. Lata doświadczeń zdobywanych w różnych miejscach i w różny sposób uświadomiły nam, że smak to tylko jedno z wrażeń, jakie charakteryzuje doskonałe ciasta, lody i pieczywa. Równie ważny jest zapach, wygląd i sam skład. Dziś codziennie wprowadzamy tę wiedzę w życie, tworząc ciasta, ciasteczka, pieczywo i lody według receptur, które stworzyliśmy od podstaw albo znacznie udoskonaliliśmy.
Każdy dzień to dla nas nowe wyzwanie, bo wiemy, że znów będziemy musieli sprostać gustom najbardziej wymagających klientów.

Tworzenie, a nie produkcja


Nie zajmujemy się „produkcją”. Tę niech uprawiają firmy, w których wszystkie produkty muszą być identyczne, a liczy się tylko ilość. W firmie Kołacz wierzymy, że nawet najmniejsza bułka musi być stworzona z sercem, a nie po prostu być efektem powtórzenia przepisu. Tyle samo energii wkładamy w każdy nasz produkt, dobierając dostawców, kontrolując proces (wy)twórczy i rozwijając się w taki sposób, aby zaskakiwać Was pozytywnie także jutro, za tydzień, za rok i każdego dnia.

Czy są firmy bardziej doświadczone od nas? Zapewne. Z większą ofertą? Oczywiście. Ale na pewno nikt nie piecze z tak dużym dodatkiem miłości.